Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

СОНГИНОХАЙРХАН ДҮҮРГИЙН ХОРООДЫН ИРГЭДИЙН НИЙТИЙН ХУРЛЫН ТЭРГҮҮЛЭГЧДИЙН ДЭЛГЭРЭНГҮЙ СУДАЛГАА

2015-11-09 17:27

СОНГИНОХАЙРХАН ДҮҮРГИЙН ХОРООДЫН ИРГЭДИЙН НИЙТИЙН ХУРЛЫН ТЭРГҮҮЛЭГЧДИЙН

ДЭЛГЭРЭНГҮЙ СУДАЛГАА

2015.04.14

Овог нэр

Регистрийн дугаар

Нас хүйс

Боловсрол

Мэргэжил

Эрхэлсэн ажил

Оршин суугаа хаяг

Утасны дугаар

1 дүгээр хороо

1

Гарьд Сүрэнжав

ик64060103

51/эм

Тусгай дунд

Сувилагч

Хэсгийн ахлагч

Т 59-39

93049408

2

Жигжид Нармандах

йо65031104

50/эм

Тусгай дунд

Соёлын менежер

Хэсгийн ахлагч

Т 103-10

88764207

3

Дэмбэрэл Алтанцэцэг

ою62111904

53/эм

Дээд

Багш

Ажилгүй

Т 60-40

99924992

4

Цээхүү Ууган

че68081164

48/эм

Дээд

Багш

Хэсгийн ахлагч

Т 50-682б

88609811

2 дугаар хороо

5

Мягмарсүрэн Ганболд

гю60021519

55 эм

Дээд

Инженер

Тэргүүлэгч

Орбит 48-1

91614624

6

Гончигжав Хайдав

дс56031110

69 эр

Дээд

Багш

Тэргүүлэгч

Орбит 39-1

99910315

7

Батмөнх Цэрэндулам

чй52031108

63 эм

Дээд

Багш

Тэргүүлэгч

Орбит 49-8

99261237

8

Түндэв Нарантуяа

хм66082364

49 эм

Дээд

Эмч

Тэргүүлэгч

Орбит 15-221г

99273071

3 дугаар хороо

9

ТавхайДамдин

ук46050918

69/эр

Тусгайдунд

Автомеханик

Тэтгэвэрт

БН 42-35

95297161

10

БямбажавАдьяа

нх53022702

62/эм

Тусгайдунд

Нягтланбодогч

НХТөвийнзохицуулагч

БН-41-249

98321214

11

БүкейМадет

чй54041517

61/эр

Дээд

Барилгын иженер

Тэтгэвэрт

БН-38-249

98413205

12

Намсрайжав Цэрэндэндэв

чг57080613

58/эр

Тусгайдунд

Автомеханик

Тэтгэвэрт

БН-15-10

9912040698606406

4 дүгээр хороо

13

Баатар Мөнхөө

ча37031811

78/эр

Дээд

Улс төрийн ажилтан

Тэтгэвэрт

Их наран 12-17

99684921 99850569

14

Алтангэрэл Саранцэцэг

ча57010725

58/эм

Тусгай дунд

Малын эмч

Тэтгэвэрт

Их наран 14-1

96505707

15

Баатар Батдорж

ча74040111

41/эр

Бүрэн дунд

Жолооч

Хувиараа

Их наран 4-33а

94918781 88827115

16

Очирсүрэн Туул

чй70100401

45/эм

Дээд

Эдийн засагч

Булган хангай ХХК захирал

Их наран 5-1

88105759 91099177

6 дугаар хороо

17

Сумъяа Очир

чв76021014

39/эр

Дээд

Эрх зүйч

6-р хорооны нийгмийн ажилтан

Т 19-8

96074114

18

Лхагвасүрэн Өлзийцэцэг

ню65041009

50/эм

Бүрэн дунд

Гуталчин

26-р хорооны хог орлогын байцаагч

Т 24-33а

91656534

19

Санги Навчдэлгэр

жи54021607

61/эм

Бүрэн дунд

Сувилагч

Тэтгэвэрт

Т 15-305

95121526

20

Сундуй Энхжаргал

аю70062060

45/эм

Дээд

Нягтлан бодогч

Ажилгүй

Т 21-2

99205172

7 дугаар хороо

21

Сэрээтэр Төмөрбүс

ни58042207

57/эм

Дээд

ГЗБЧ

СХД ЗДТГ

Мон лаа 1-13

99778125

22

Тогооч Дамба

уж69070615

46/эр

Дээд

Пастер

БХ 15-10

91175236 89175236

23

Пүрэвдорж Энхтуяа

чб62012985

53/эм

Дээд

Багш

Ажилгүй

БХ 31-16

91266398 88809629

24

Буд Чулуунбат

ес67011010

48/эр

Тусгай дунд

Нягтлан бодогч

Тэтгэвэрт

БХ 38-6

96006442

8 дугаар хороо

25

Ган-Өлзий Даваадулам

чб80112402

35/эм

Тусгай дунд

Гоо сайханч

Пума ХХК-д нярав

ЗБЦ 8-290

96677057

26

Улаанхүү Эрдэнээ

чб63112718

52/эр

Тусгай дунд

УБ ТЗ

ЗБЦ 5-13

88872141

27

Алтангэрэл Май

Дээд

НҮХ хог орлогын байцаагч

ЗБЦ 3

91815422

28

Б.Оюунтуяа

99764330

9 дүгээр хороо

29

Дорж-Орги Юра

фб44031816

71/эр

Тусгай дунд

-

-

ББУ 16-21

89947475

30

Луушваан Адъяа

чн33020173

82/эр

Дээд

-

-

ББУ 3-10

99653629

31

Далантай Дэнсмаа

чн55090362

60/эм

Тусгай дунд

-

-

У 1-21

99246927

32

Мөнхөө Даваасүрэн

чт74042267

41/эм

Дээд

-

-

ББУ 7-25

99196086

10 дугаар хороо

33

Мижид-Очир Ганбат

1965.03.28

50/эр

Бүрэн бус дунд

Засалчин

ХХЭ

АШҮН 120-2-3

99125239

34

Тавхай Ганболд

1952.04.26

63/эр

Дээд

УТ Эдийн засагч

Тэтгэвэрт

ЗБУ 28-42

99793763 88601546

35

Баярсайхан Отгон

1976.12.23

39/эм

Дээд

Менежер

ХХЭ

ЗБУ 7-6

99924441

11 дүгээр хороо

36

Гаясүрэн Нармандах

хк84121872

31/эр

Дээд

Газар зохион байгуулагч

11-р хорооны зохион байгуулагч

Мандал 1-4

95003015

37

Бэгзсүрэн Энхбаатар

чб62031274

53/эр

Тусгай дунд

Механик

ЭШ манал ХХК-д инженер

Мандал 3-56

99759962

38

Галсандорж Баатарчулуун

чг56042667

59/эм

Дээд

Нягтлан бодогч

Тэтгэвэрт

Мандал 13-210

99146920

39

Дархижав Балдорж

дю80020437

35/эр

Дээд

Урлахуй

Хувиараа

Хонхор 6-185

89994187

12 дугаар хороо

40

Ханзан Бат-Очир

уп49031813

63/эр

Дээд

Эдийн засагч

Тэтгэвэрт

4-28

99018220

41

Должинжав Дэнсмаа

чр50123068

64/эр

Дээд

Бараа судлал

Отгон жолоо ХХК захирал

1-229

88038803

42

Батсүх Дамдиндорж

чр56062363

59/эм

Дээд

Хүнсний технологич

Итгэл 1 СӨХ-ийн дарга

1-129

99048102

43

Дэмбээ Соёлмаа

пю85061502

30/эм

Дээд

Улс төр судлаач

12-р хорооны зохион байгуулагч

2-405

99200797

13 дугаар хороо

44

Бадарч Баярсайхан

хж54050175

61/эр

Дээд

Инженер Эдийн засагч

Хэсгийн ахлагч

8-200

99292799

45

Бямбажав Чимэдцэеэ

шж56041775

59/эр

Дээд

Инженер, Гидрогеологи

Цаст Алтанцогц ХХК захирал

8-330

99125335

46

Дондогдорж Балдан

чд55122475

60/эр

Дээд

Хоолны инженер

Хувиараа

9-307

99978376

47

Зундуй Тогтох

хе47091361

68/эм

Дээд

Нябо-эдийн засагч

АА-СӨХ

9-54

88844098

14 дүгээр хороо

48

Даваажав Пүрэвжав

ус40010353

75/эр

Дээд

-

Тэтгэвэрт

12-49

91179312

49

Мандир Жамбал

ип43031976

72/эр

Дээд

-

Тэтгэвэрт

12-175

98655967

50

Жанзай Баттулга

сю58122618

57/эр

Дээд

-

Тэтгэвэрт

14-278

98116641

51

Дамдинсүрэн Туяа

чг65102001

50/эм

Дээд

Багш

МУБИС багш

14-141

99175380

15 дугаар хороо

52

Банзай Бууваа

чс46052969

69/эм

Дээд

Эдийн засагч

Тэтгэвэрт

20-339

99240301

53

Бат-Очир Тогоохорол

чс50012066

65/эм

Дээд

Багш

Тэтгэвэрт

23-63

99120196

54

Жалцан Цэрэнминжин

ух54032008

61/эм

Дээд

Багш

Элепант цэцэрлэгийн эрхлэгч

19-37

99199844

55

Дэндэв Хадаг

кю55102004

60/эм

Тусгай дунд

Нягтлан бодогч

Тэтгэвэрт

22-139

99870539

16 дугаар хороо

56

Дашдаваа Цэдэндамба

тч45060411

70/эр

дээд

Автын инженер

тэтгэвэрт

26-247

99173247

57

Мандал Янжмаа

уу50051707

65/эм

дээд

Эдийн засагч

Өнөр 324 СӨХ дарга

24-300

99871501

58

Нямжав Алтанцэцэг

чи62053109

53/эм

тусгай дунд

Чанар шалгагч

Хэсгийн ахлагч

28-31

88814889

59

Шарав Батжаргал

дн66121314

49/эр

Дээд

Сэтгүүлч инженер

МҮОНРТ редактор

26-208

99886610

17 дугаар хороо

60

Дашдулам Энхжаргал

чт63010999

52/эр

Дээд

Инженер

ААЧБ техникч

33-166

99245634

61

Лувсан Шарав

ус51031914

64/эр

Дээд

Эдийн засагч

ХААИС багш

34а-69

99870580

62

Дашдэндэв Нина

че49020100

66/эм

Дээд

Багш

ХХЭ

30-18

98647770

63

Дорж Батжаргал

чт61050267

54/эм

Тусгай

Нягтлан бодогч

ХХЭ

33-60

99726566

18 дугаар хороо

64

Лхам Оюунцэцэг

хн57051705

58/эм

Дээд

Багш

Тэтгэвэрт

18-2-76

99252237

65

Д.Батжаргал

иж54012700

61/эм

Дээд

Эмч

Тэтгэвэрт

16

88149741

66

Очирбат Ганболд

ус70050213

44/эр

Дээд

Багш

Ажилгүй

2-106

99758219

67

Ядмаа Сэр-Од

ус57051016

60/эр

Дээд

Эрх зүйч

Тэтгэвэрт

5-5

88144133

19 дүгээр хороо

68

Гүрбазар Дансран

че46050106

69/эм

Дээд

МХУЗохиолын багш

Тохилог СӨХ захирал

7в-5

99136153

69

Цоодол Амарсайхан

цг61103012

54/эр

Дээд

Сан инженер

СХД ХҮТ дарга

7б-5

99017355

70

Сүхбаатар Батсүх

ук61120170

54/эр

Дээд

Металлург инженер

Их монгол студын эрхлэгч

2-р 58 – 18 тоот

88138904

71

Энхтайван Ариунаа

че80101567

35/эм

Дээд

ТЗНУ

Гоо сайханч

7б-5

96668180

20 дугаар хороо

72

Балжинням Энхбаатар

еп51122611

64/эр

Дээд

Команд штаб

Тэтгэвэрт

ШЦХ 1-6

91156627

73

Лувсандаш Ганбаатар

чп50080371

65/эр

Дээд

Арт команд

Тэтгэвэрт

ШЦХ 2-27

74

Бат-Очир Алтантовч

ха53070107

62/эм

Дээд

Эдийн засагч

Наран тахилт ХХК захирал

Нефьт 3-30-13

99150298

75

Цэрэндорж Батнасан

нс75112361

39/эм

Дээд

Эрх зүйч

Практикал даатгал ХХК-д мэргэжилтэн

ШЦХ 4-4

89997599

21 дүгээр хороо

76

Данзанпүрэв Чимэддагва

уб59050903

56/эм

Тусгай дунд

Номын санч

Тэтгэвэрт

Аюуш 24-2

91895881

77

Жамъянгарав Жаргалсайхан

ар60030506

55/эм

Дээд

Багш

74-р сургууль захирал

Аюуш 24-3

91754030

78

Цэвэгжав Баяржаргал

Жи76041814

39/эр

Дунд

Жолооч

ХХЭ

Гүнт ар 2-1

93121474

79

Нацаг Баттөмөр

оа50020913

65/эр

Тусгай дунд

Цахилгаанчин

Тэтгэвэрт

Сургууль1-2

91009267

22 дугаар хороо

80

Цэрэнхүү Батбямба

це52122468

63/эм

Тусгай дунд

Цаг уурч

тэтгэвэрт

Х 1-36-16

99132615

81

Чойжилжав Оюунцэцэг

зп50071206

65/эм

Тусгай дунд

Багш

Тэтгэвэрт

Т 3-512

99237544

82

Гэндэн Ганзориг

уо65020418

50/эр

Дээд

Команд штаб

Тэтгэвэрт

Х 1-36-19

99179671

83

Батсамбуу Сэргэлэнбаатар

нт89040112

26/эр

Дээд

Зах зээл судлаач

СХД ИТХ АА

УТ 5-1

99196168

23 дугаар хороо

84

Гончиг Төмөрпүрэв

йю50081015

65/эр

Бүрэн дунд

Зурагчин

Тэтгэвэрт

99084323

85

Базарбадраа Оюунчимэг

цд63051364

52/эм

Бүрэн дунд

Тогооч

НШУБНэгтгэл

88183054

86

Пүрэв Тодгэрэл

нш60031061

55/эм

Тусгай дунд

Агротехникч

Ажилгүй

88681252

87

Дашдондов Ванчинсүрэн

цг59040915

55/эр

Дээд

Багш

ХХЭ

99892575

24 дүгээр хороо

88

Алтанцэцэг Батчимэг

ух85101208

30/эм

Тусгай дунд

Хүнсний технологич

24-р хорооны хэсгийн ахлагч

Зээл 17-57в

86830313

89

Санжаажамц Мягмардорж

гю57031315

58/эр

Тусгай дунд

Зураач

Хоршооны дарга

Зээл 15-38

89124552

90

Раднаа Сүрэнхорол

ав60042405

55/эм

Тусгай дунд

ХХЭ

Зээл 7-44

89997922

91

Дашзэвэг Дугармаа

уб80011400

35/эм

Тусгай дунд

Технологич

24-р хороо хэсгийн ахлагч

Зээл 16-20

88194245

25 дугаар хороо

92

Цэрэндулам Давхарбаяр

1979.04.18

36/эм

Дээд

Эрх зүйч

МХХ-т мэргэжилтэн

Одонт 21-15

99130400

93

Жамбалжав Түмэнжаргал

1953.02.23

62/эр

Дээд

-

Эрдмийн өргөө цайны газар эрхлэгч

Хайрхан 12-6

99787401

94

Цэвээндорж Бямбасүрэн

1945.07.04

70/эр

Дээд

Инженер

Тав ус ХХК инженер

Хайрхан 3-25

91164538

95

Дамбий Санжаасүрэн

1957.06.18

59/эр

Дээд

-

Уран зургийн галерей харуул

Одонт 24-8

91872645

26 дугаар хороо

96

Пүрэвдаваа Дарханпүрэв

чг66113019

49/эр

Бүрэн дунд

Үгүй

ХХЭ

Алтан-овоо

16-1

91070111

97

Доржпалам Ариунчимэг

йз73061403

42/эр

Бүрэн дунд

Үгүй

ХХЭ

Мандал овоо 12-20

88203773

98

Баасанцэнд Энхбаяр

вд60040507

55/эм

Дээд

Багш

ХХЭ

Мандал овоо 7-10

88613856

27 дугаар хороо

99

Сэрээнэн Алтангинж

цд61021469

54/эм

Дээд

Инженер эдийн засагч

19-р хорооны зохион байгуулагч

Орчлон 45-14

99032258

100

Самбуу Байгальмаа

аю68031206

47/эм

Дээд

Эдийн засагч

Түмэн шувуут ХХК менежер

Орчлон 40-51

99175734 96665734

101

Сандуйжав Эрдэнэчимэг

чз54040509

61/эм

Дээд

Менежер

Орчлон өргөө СӨХ захирал

Орчлон 40-103

99005264

102

Цэдэндорж Баттулга

че62031512

53/эр

Дээд

Инженер

Бодьпропертиз ХХК-д инженер

Толгойт 30-10

99907154

28 дугаар хороо

103

Гомбо Бямба

ус58043010

57/эр

Дээд

ХХЭ

Ногоончулуут 4-19

99175985

104

Доржсүрэн Оюунцэцэг

ча56051967

59/эм

Тусгай дунд

Холбоочин

Тэтгэвэрт

ЗБУ 9-36

88204736

105

Ядам Долгорсүрэн

рэ59121425

56/эм

Тусгай дунд

Сувилагч

Тэтгэвэрт

Сансар12-2

99125507

106

Чойжилсүрэн Долгормаа

аа72080902

43/эм

Тусгай дунд

Технологич

ХХЭ

Сансар 3-26

88847208

29 дүгээр хороо

107

Батсүхийн Алтантогос

шд66050463

49/эм

Дээд

Ня-бо

“Эрдэнэс таван толгой” ХК- нд

ня-бо

22б байр, 53 тоот

99094412

108

Улаанхүүгийн Эрдэнэбат

уу65032416

47/эр

Дээд

Инженер, ТУ менежер

СХД ИТХ төлөөлөгч

131/6 байр 4 тоот

99990950

109

Пүрэвийн Содномдорж

ус46030110

69/эр

Дээд

Эдийн засагч

Кремль СӨХ- ийн захирал

Москва хороолол, 131-2 байр, 78 тоот

99981715

110

Сономдашийн Пунцагдулам

ии63031003

52/эр

Дээд

Багш

ХХЭ

22а байрны 112 тоот

88036776

30 дугаар хороо

111

Хайдав Сольравдан

уб48052033

67/эр

Дээд

Багш

Тэтгэвэрт

Хилчин 40

99828462

112

Баттөр Энхжаргал

ип56020965

59/эм

Тусгай дунд

Худалдагч

Тэтгэвэрт

Чулуут 5-1

98218115

113

Түдэв Алтанхуяг

шж73013179

42/эр

Дээд

График дизайнер

Транс гайд ХХК менежер

Чулуут 10-35

55156536

114

Дуламсүрэн Адъяасүрэн

аз63022616

52/эр

Тусгай дунд

82-р сургууль жижүүр

-

Хамба 7-4

93062001

31 дүгээр хороо

115

Лүндэг Гэрэл

ди54110701

61/эм

Дээд

Багш

Хэсгийн ахлагч

Хайрхан 5-166

96048024

116

Дашрэнчин Түмэнжаргал

чй58100803

55/эм

Тусгай дунд

Механикч

Өглөгт охин ХХК захирал

Хайрхан 2-54

99997783

117

Улаанхүү Оюунбилэг

дю73091866

46/эм

Дээд

Багш

Багш

ДН 12-370б

88204690

32 дугаар хороо

118

Сандаг Чимэдцэеэ

вю38060177

77/эр

Тусгай дунд

Засалчин

Тэтгэвэрт

Дэнж 2-63а

99752038

119

Шовд Базаррагчаа

ти65010331

50/эр

Дээд

Малын эмч

ХХЭ

БТ3-14

99181107

120

Далхаа Ням-Очир

уб79091618

36/эр

Тусгай дунд

Бизнес удирдлага

ХХЭ

БТ1-3

99072948

121

Бадамсүрэн Батболд

мл73010310

42/эр

Тусгай дунд

Механик

ХХЭ

Нуур 2-94

9666187

СУДАЛГАА НЭГТГЭСЭН: ХУРЛЫН АЖЛЫН АЛБАНЫ АЖИЛТАН Э.НАНСАЛМАА


2015-11-09 17:27

Сэтгэгдэл ачааллаж байна ..